Skills Competition Winners

Here are the winners for Salmon Arm:
FIRST NAME LAST NAME ASSOCIATION TEAM HARDEST SHOT FASTEST SKATER SHOOTING ACCURACY OBSTACLE COURSE GOALTENDER BREAKAWAY
AVERY BLAIR SALMON ARM U13 Female REC X
ANDREA BLISS SALMON ARM U13 Female REC X
SOPHIE KEHL SALMON ARM U13 Female REC X
JANNIKA PITTENDREIGH SALMON ARM U13 FemaleREC X X
LINDEN DELLEMAN SALMON ARM U13 TIER 2 X
LEVI DEWITT SALMON ARM U13 TIER 2 X
MCGUIRE MENZIES SALMON ARM U13 TIER 2 X
CONNOR FISHER SALMON ARM U13 TIER 2 X
COLTEN ROBINSON SALMON ARM U13 TIER 2 X
ASHTYN GOWEN SALMON ARM U13 REC  GROUP 1 X
MATTHEW WEST SALMON ARM U13 REC GROUP 1 X X
MASON KENNY SALMON ARM U13 REC GROUP 1 X
SPENCER LOWE SALMON ARM U18 REC 2 X
JAEDON MOONEY SALMON ARM U18 REC 2 X
DRAYK ECKLUND SALMON ARM U18 REC 2 X X
NICK BARBOSA SALMON ARM U18 REC 1 X
MATT BUSHELL SALMON ARM U18 REC 1 X
JAMES WALKER SALMON ARM U18 REC 1 X
JUSTIN SCHIELKE SALMON ARM U18 REC 1 X
GAVIN WOLFE SALMON ARM U15 TIER 2 X
OWEN DEWITT SALMON ARM U15 TIER 2 X X
LUKE IVANEY SALMON ARM U15 TIER 2 X
LEVI HOLLATZ SALMON ARM U15 TIER 2 X
JADA BROWN SALMON ARM U15 Female A X
JAYLEN MORAICE BUDDALICH SALMON ARM U15 Female A X X
TEAGAN SCHOBER SALMON ARM U15 Female A X
DAYTON LEWIS SALMON ARM U18 TIER 2 X
KORBIN FORSYTH SALMON ARM U18 TIER 2 X
MICHAEL TYSSEN SALMON ARM U18 TIER 2 X X
KALEB DAVIS SALMON ARM U18 TIER 2 X
TRENT THIESSEN SALMON ARM U18 TIER 2 X
GARRET KELLY SALMON ARM U18 TIER 2 X
JOEL GIESBRECHT SALMON ARM U13 REC GROUP 2 X
SARAH EWANYSHYN SALMON ARM U13 REC GROUP 2 X X
EVAN JACOBS SALMON ARM U13 REC GROUP 2 X
BRENDAN HUGHES SALMON ARM U13 REC GROUP 2 X
FLYNN CAANAGH SALMON ARM U15 REC 1 X
NICHOLAS WRIGHT SALMON ARM U15 REC 1 X
PARKER DAVIDSON SALMON ARM U15 REC 1 X
CAMERON STAUB SALMON ARM U15 REC 1 X
TYSON ALLARD SALMON ARM U15 REC 1 X
JACKSON DALGLEISH SALMON ARM U15 REC 1 X
CONNOR STEWARD SALMON ARM U15 REC 2 X
REID INGLIS SALMON ARM U15 REC 2 X
SAM DORAY SALMON ARM U15 REC 2 X
QUINN DORAY SALMON ARM U15 REC 2 X
DYLAN WOLCHUK SALMON ARM U15 REC 3 X
LANDON FOURNIER SALMON ARM U15 REC 3 X
RYAN JAMES SALMON ARM U15 REC 3 X
JUTE NORLIN SALMON ARM U15 REC 3 X
GRAYSON WILLIAMSON SALMON ARM U18 TIER 1 X
BRADLEY HLINA SALMON ARM U18 TIER 1 X X
CHRIS REINHARDT SALMON ARM U18 TIER 1 X
BENNETT KUHLEIN SALMON ARM U18 TIER 1 X
ISAAC THOMAS SALMON ARM U18 TIER 1 X
​Below are the list of winners from Association competition:
FIRST NAME LAST NAME ASSOCIATION TEAM HARDEST SHOT FASTEST SKATER SHOOTING ACCURACY OBSTACLE COURSE GOALTENDER BREAKAWAY
U15 TIER 2 KELOWNA/SALMON ARM
CHARLES SHAW KELOWNA U15 TIER 2 75
JAXON GODWIN KELOWNA U15 TIER 2 75
ASHTON MACEDO KELOWNA U15 TIER 2 14.8
OWEN DEWITT SALMON ARM U15 TIER 2 3.88
LUKE IVANY SALMON ARM U15 TIER 2 27.9
LEVI HOLLATZ SALMON ARM U15 TIER 2 15